Оберіть зручний план підписки для себе

Оздоровчі практики

€8/тиждень
Відчутним результатом роботи на курсі буде підвищення протистояння організму людини до зовнішніх агресивних чинників, зміцнення   загального фізичного та психоемоційного стану особистості за допомогою традиційних і східних духовних практик та технік дихальної гімнастики, цигун, тайцзи-цюань, а також засвоєння тонкощів психічного налаштування.
  • Zoom meetings
  • Off-line video
  • Відповіді на питання

Терапія роду в умовах війни

€59/місяць
Базовий модуль Курсу «Терапія роду в умовах війни» знайомить учасників із темою генетичної та негенетичної спадковостей, що впливають на рівень та якість життя сьогоднішнього покоління. Матеріали Курсу висвітлюють принципи та закономірності життя роду з урахуванням війни як масштабного соціального явища, що вкрай деструктивно впливає на кожного громадянина країни.
  • Zoom meetings
  • Off-line video
  • Відповіді на питання

Повернення рідного Дому

€43/місяць
Завданням курсу є комплексна робота, спрямована на відновлення у символічному та психічному аспектах учасників цілісного феномена «Рідний Дім». Робота буде спрямована на усунення травматичного досвіду, спричиненого втратою чи відсутністю рідної оселі, та формування комплексного розуміння нового Дому як символу захисту та можливості життя  усієї родини.  
  • Zoom meetings
  • Off-line
  • Відповіді на питання

Наші учасники про нас

"Вітаю, Максиме Валентиновичу! На порозі новий навчальний рік. Хочу дізнатися які терапевтичні групи працюватимуть з вересня. Хочу подякувати Вам..."
Thank you!

Питання що часто задаються

Що ви можете запропонувати такого, чого я не можу отримати на інших навчальних платформах?

Наша Платформа «Sunshine At Home» пропонує проходження онлайн курсів особистісного зростання з будь-якої точки планети за підтримки найкращих спеціалістів у сфері терапії. «Sunshine At Home» - це комплексна система, яка поєднує в собі класичну психологію, східні гімнастичні практики й унікальне авторське ноу-хау, яке дозволяє працювати із генетичною пам’яттю Вашого роду.

Чи всі можуть приєднатися до роботи на курсах та у будь який час?

Так, кожен хто зацікавлений і придбав підписку на курс, може приєднатися до роботи онлайн з будь-якої точки світу та будь-якого девайсу за рахунок сучасних методів відеозв'язку для проведення конференцій, вебінарів, групових сесій, інтегрованих у Платформу. У разі, якщо у Вас не виходить долучитися до уроку онлайн, Ви зможете надолужити пропущений урок у запису.

Як я можу вибрати свої курси?

Вибрати курс, який Вас зацікавив, можна якщо ознайомитися з анонсом курсів на Платформі, або ж звернутися за консультацією через підтримку Платформи.