Introduction to Computer Science and Programming

КУРС СКОРО РОЗПОЧНЕТЬСЯ

Старт курсу: 21.09.2024

Курс "Терапія роду в умовах війни" МОдУЛЬ 2

Цей курс продовжує роботу з темами, спричиненими повномасштабним вторгненням російських окупаційних військ на територію України. Метою цього курсу є зміцнення емоційно-вольової сфери українського населення. Разом ми впораємось з численними втратами близьких, рідних, друзів, побратимів – громадян незалежної України!
Write your awesome label here.

ПРОГРАМА КУРСУ

Найактуальніші питання та відповіді про синдром вцілілого або почуття провини

Як подолати «синдром вцілілого»?

Під час війни багатьом жінкам з дітьми довелось покинути свої домівки та виїхати на захід країни, або за кордон. Це не просте рішення, проте жінки турбувалися перш за все про порятунок дітей. Коли перші емоції після евакуації вщухли, у багатьох з’явилося почуття провини. Чому?
  • багато жінок залишили своїх чоловіків, більшість з яких зараз служить в лавах ЗСУ і жінкам важко прийняти той факт, що вони знаходяться у безпеці, а чоловіки ні;
  • друзі, знайомі, родичі, що залишилися в Україні, переживають обстріли, сидять у підвалах, зруйнованих будівлях, відчуваючи повне безсилля та безпорадність;
  • через те, що (на думку жінки), була змушена покинути країну в складний час.
При виникненні почуття "провини вцілілого", необхідно працювати над своїм станом та долати його завдяки кваліфікованої допомоги психотерапевта, використовуючи можливості  Платформи “Sunshine At Home”.

Як повернути відчуття безпеки під час війни? 

Зрозуміло, в Україні наразі вкрай важко знайти повністю безпечне місце, якщо ж ви за кордоном - то, скоріше за все, вам бракує присутності ваших рідних, тому подумки ви можете постійно линути  до батьківщини. Ми надамо вам кілька дієвих порад, які допоможуть почувати себе більш впевнено, де б ви не були:
  • поверніть собі щоденну рутину – прибирання, прання, приготування їжі, заняття з дітьми, по можливості подивіться заспокійливий або комедійний фільм;
  • частіше спілкуйтеся з рідними, контактуйте з сусідами, оскільки відчуття того, що ви не самотні, допомагає почуватися більш безпечно;
  • за необхідності частіше пийте воду – в роті не повинно пересихати;
  • проявляйте емоції – говоріть, співайте, кричіть, смійтеся, плачте, вивільняючись від "емоційних токсинів";
  • практикуйте дихальні та рухові вправи;
  • слідкуйте за своїм емоційним станом, практикуйте духовні та рухові практики. Якщо потребуєте допомоги в цьому - зверніться до спеціаліста та прийміть участь в курсі "Терапія роду в умовах війни".

Почалась війна – як жити в нових реаліях?

На жаль, ми зіткнулися з такими реаліями, в яких постійно перебуваємо в небезпеці. Важливо намагатися зберігати спокій та здоровий глузд. Також важливо пам’ятати про власну безпеку та безпеку своїх рідних. Вкрай важко самостійно віднайти та утримувати емоційний баланс у такій ситуації. Пропонуємо вам звернути увагу на курс “Терапія роду в умовах війни”.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?