Запис МаЙСТЕР-КЛАСУ КУРСУ "ТЕРАПІЯ РОДУ В УМОВАХ ВІЙНИ"

Ми допомагаємо зміцнити Вашу емоційно-вольову сферу в умовах війни. Відкрийте для себе принципи та закономірності життя роду з урахуванням війни, які дадуть відповіді на тривожні питання, приберуть деструктивні життєві програми і сформують нову програму Вашого Життя. 

Together

Цей вебінар для Вас, якщо Ви прагнете:

Сформувати нові Життєві Програми.
Зменшити руйнівний вплив війни на свою сім’ю.
Підтримати і зміцнити близьких на фронті.
Набути практичних навичок та знань в подоланні наслідків війни.
Отримати психологічну та духовну підтримку.

“Терапія роду в умовах війни”

Це Психотерапевтичний курс, який знайомить учасників із темою генетичної та не генетичної спадковості, що впливають на рівень та якість життя життя сьогодні. Курс прибирає деструктивні і формує нові творчі програми Вашого Життя. Забезпечує занурення в глибину родової пам'яті для вилучення програм, що руйнують Ваше майбутнє. Допомагає в усвідомленні важливості досвіду минулих поколінь у нашому житті.

Шукаєте причини цих станів та хочете змін?

Приєднуйтесь до нашої онлайн зустрічі, щоб ознайомитися з Курсом, який покликаний допомогти у подоланні цих станів.

На вебінарі Вас чекають:

Практичні поради і практики.
Розгляд індивідуальних запитів як відображення минулого спадку родової структури.

Ви ознайомитесь з Курсом і отримаєте відповіді на поширені запитання: 

Чим відрізняється терапія роду до війни і під час воєнного стану
Чи доречно проводити терапію роду сам зараз? Чи не краще зачекати настання Перемоги?
Використання в терапевтичній роботі елементів цигун та східних практик: у чому їх корисність та практичність?
Чи допомагає терапевтична робота військовослужбовцям, які зараз воюють?
Як можна підтримати та зміцнити стан Ваших рідних, які зараз воюють?
Чи базується терапія роду в умовах війни на релігійних вченнях чи концепціях? 
НАША ПРОГРАМА РОЗРОБЛЕНА З МЕТОЮ: ДОПОМОГТИ ЕФЕКТИВНО ДОЛАТИ ПРОБЛЕМИ, З ЯКИМИ СТИКАЮТЬСЯ СІМ’Ї ПІД ЧАС ВІЙНИ, А ТАКОЖ НАДАТИ ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ ТА СТРАТЕГІЇ СПРИЯННЯ ЗЦІЛЕННЮ ТА СТІЙКОСТІ В ЦИХ УМОВАХ.

Якщо ви хочете позбутися передачі травми поколінь, що руйнує вашу психіку, душевно-емоційну сферу або пригнічує ваші життєві сили - рекомендуємо зареєструватись на МАЙСТЕР-КЛАС та дізнатися, як наш Курс може Вам допомогти!

Відгуки наших учнів

Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
СФОРМУЙ СВОЮ ПРОГРАМУ ЖИТТЯ ТА ЗДІЙСНЮЙ МРІЇ! ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК САМЕ СЬОГОДНІ!

Переживання, про які ГОВОРИМО НА ЦЬОМУ МАЙСТЕР-КЛАСІ – втрата, горювання і сум. Будемо вчитися долати ці трагічні періоди та віднаходити для цього джерела ресурсу.
Навчимося та Зможемо вже підтримувати себе і своїх рідних після першої розмови, навіть не володіючи глибоко спеціальними навичками психотерапевтичного змісту.

Безкоштовні курси по психології з сертифікатом про участь можуть стати гарною можливістю познайомитися з методикою в якій викладаються ті чи інші курси. Курс психології онлайн безкоштовно - це ідеальна можливість для тих, хто цікавиться психологією та бажає розширити свої знання в цій області, не витрачаючи гроші на навчання.

Якщо ви шукаєте безкоштовні онлайн курси з психології для того, щоб надалі доєднатися до групової терапії, то радимо передивитися наш майстер-клас, який складається з трьох змістовних записів в яких автор курсу, психолог та психотерапевт з 24-річним стажем, детально розказує про терапевтичний курс “Терапія роду в умовах війни” та його переваги. Ці майстер-класи можуть з легкістю замінити повноцінні безкоштовні курси з психології з сертифікатом, адже матеріал який надається у запису буде корисний та практичний для вас, якщо ви бажаєте вирішити особисті терапевтичні запити.

FAQ

Чи зможу я отримати сертифікат після перегляду даного майстер-класу? 

Даний майстер-клас не передбачає отримання сертифіката. Існують безкоштовні онлайн-курси з психології з сертифікатом, але як правило ці сертифікати свідчать лише про те, що ви прослухали інформацію. Якщо ви прагнете отримати практичні знання та вирішити свої запити у груповій терапії радимо долучитися до курсу “Терапія роду в умовах війни” після якого можна буде отримати сертифікат про закінчення.