Курс «Східні практики: цигун, тайцзи, медитації»
Місяць 4: Дихальна практика «5 стихій»
Детальніше про програму
ЗМІЦНІТЬ СВОЄ МЕНТАЛЬНЕ ТА ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я
Курс надає можливість дізнатися багато важливого, корисного та цікавого про свій організм, психічні можливості та допоможе опанувати інструменти для самоконтролю, стійкого імунітету до зовнішніх викликів і складних життєвих подій.
ЗМІНІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ
Ви також формуєте нові глибинні навички, які допомогають чітко сформулювати мету, обираєте та втілюєте найбільш вдалу стратегію досягнення, відкидаєте зайве та непотрібне, усвідомлюючи сенс кожного життєвого кроку.
НАПОВНІТЬ СЕБЕ НОВОЮ ЕНЕРГІЄЮ
Енергетичні й духовні східні практики у сучасній подачі. Мудрість давнього сходу у вас вдома - комфортно для вашого часу. Наповніть себе новим ресурсом!
За допомогою Курсу Східних практик ви дізнаєтесь
Що Ви отримуєте?
Тривалість: 5 тижнів
10 зустрічей
Доступ до курсу: 8 тижнів
Відео архів - 20 годин відео для роботи офлайн і повтору
Ваш особистий електронний щоденник Прогресу
Ви можете приєднатися до Курсу в будь-який час!
Приєднуйтесь до курсу за найвигіднішими умовами
Сплачуйте за весь Курс
Запис до всього курсу відкривається одразу після оплати.
Кількість занять у курсі: 10
Доступ до матеріалів: 8 тижнів
Відгуки наших учнів
Залишились питання? Переходьте у наш telegram-канал для консультації
Спробуйте і ВІДЧУЙТЕ результат після першого тижня занять!
Вас також може зацікавити:
Найактуальніші питання та відповіді
Як працює поєднання прадавніх східних оздоровчих практик із досягненнями сучасної медицини?
Кожен напрям дає свої неповторні надбання, в поєднанні і синтезі яких криються унікальні можливості саморозвитку. Східні традиції спрямовані на розвиток духовних якостей особистості, задіюючи при цьому всі складові організму людини, західна медицина допомагає зануритись у найтонші дослідження людського тіла, озброюючи нас сучасними формами і методами підтримки здоров’я.
З чого складаються практики Цигун і Тайцзи-цюань і чому так важливо їх поєднання?
Цигун є більш загальним терміном, що охоплює різні стилі та напрямки. Він включає в себе вправи для розвитку фізичної сили, гнучкості та координації, а також роботи з диханням та енергетичними практиками.
Мета цигун полягає у зміцненні фізичного та енергетичного стану організму, гармонізації енергії та покращенні здоров'я.
Тайцзицюань відомий своїми повільними та плавними рухами, які виконуються з особливим акцентом на центральну вісь тіла та правильну позицію.
Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).
З якими частинами тіла ми будемо працювати і який ефект це дасть?
Під час виконання практичних вправ робота відбуватиметься з усіма системами організму і частинами тіла. Східні практики не ділять людину на фізичні фрагменти, натомість, дотримуються принципу цілісності та єдності.
У цигун використовуються такі принципи, як "збереження енергії" (не напружуючись зайво), "плавність" (уникаючи різких рухів) і "цілісність" (рухи, які поширюються через усе тіло).
Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).
Чому під час виконання східних практик важливо поєднувати фізичні вправи з медитацією?
Поєднання фізичного і медитативного аспектів практики дозволяє проводити оздоровчу та корекційну роботу на всіх рівнях буття. Окрім фізичного, йдеться про емоційну, інтелектуальну та духовну складові. Медитація дозволяє вивести отримані знання на вищі рівні усвідомлення, що в результаті призводить до гармонізації комплексного досвіду особистості.