•  У запису

Курс «Східні практики: цигун, тайцзи, медитації» Місяць 6: Основні засади гімнастики тайцзи-цюань

  • Принципи внутрішніх налаштувань під час виконання практики тайцзи-цюань.
  • Виконання елементів тайцзи-цюань в умовах групи.
  • Поєднання практики тайцзи-цюань з музикою.
  • Вдосконалення практики.
Write your awesome label here.

Детальніше про програму

Основні принципи гімнастики тайцзи-цюань передбачають попередні підготовчі практики протягом 3-4-5 місяців наших занять, які у той самий час є самостійними етапами. Ці практики готують нас до того, щоб на 6-ому місяці Курсу ми почали вдосконалювати свою форму та навички пересування в стилі тайцзи-цюань

Під час цих вправ ми будемо звертати увагу на такі аспекти, як дихання, переміщення з однієї ноги на іншу та розуміння таких понять, як "повний" і "порожній" об'єкт, "повна" та "порожня" рука, "повна" та "порожня" нога тощо. Ми також розглядатимемо філософські концепції східного спрямування, де Всесвіт проходить через людину, і людина розчиняється у Всесвіті, знаходячи своє місце в цьому всесвіті та своє місце в житті.
Практика та навчання є надзвичайно цінним досвідом нашого руху у звичайних умовах, на площі залу. Ми побачимо, що рухаємося не лише на поверхні, а всередині цього всесвіту, вдосконалюючи самих себе в ньому та краще його розуміючи через своє власне вдосконалення.
Ми будемо знаходити та розуміти сенс нашого буття, існування, життєвої активності і матимемо змогу керувати собою та підтримувати наших близьких у сімейному колі.

Також, будемо готуватися до більших викликів та випробувань, які нам надає навколишнє середовище та життя сьогодні, зокрема під час великої трагедії й різкого загострення воєнних дій, на які ми активно реагуємо. Ми повинні знайти сили в собі для протидії цим зовнішнім турбулентностям, щоб мати можливість самостійно впоратися з цими станами та підтримати наших близьких та сімейне оточення.
ЗМІЦНІТЬ СВОЄ МЕНТАЛЬНЕ ТА ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я
Курс надає можливість дізнатися багато важливого, корисного та цікавого про свій організм, психічні можливості та допоможе опанувати інструменти для самоконтролю, стійкого імунітету до зовнішніх викликів і складних життєвих подій.
ЗМІНІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ


Ви також формуєте нові глибинні навички, які допомогають чітко сформулювати мету, обираєте та втілюєте найбільш вдалу стратегію досягнення, відкидаєте зайве та непотрібне, усвідомлюючи сенс кожного життєвого кроку.

НАПОВНІТЬ СЕБЕ НОВОЮ ЕНЕРГІЄЮ


Енергетичні й духовні східні практики у сучасній подачі. Мудрість давнього сходу у вас вдома - комфортно для вашого часу. Наповніть себе новим ресурсом!

За допомогою Курсу Східних практик ви дізнаєтесь

Як зберегти свою емоційну стійкість, а також налаштувати конструктивні контакти з тими, хто поруч?
Як покращити своє фізичне самопочуття?
Як позбутися панічних атак та тривожності?
Як відкрити в собі нові позитивні риси? 
Як бути психічно витривалим?
Як за допомогою вправ долати стрес та його наслідки?

ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ВІДПОВІДІ НА ТАКІ ПИТАННЯ:

Як не зруйнувати свої емоції в оточенні, а знайти конструктивні контакти з тими, хто поруч?
Як позбутися панічних атак та тривожності?
Як бути психічним витривалим?
Як покращити фізичне самопочуття?
Як відкрити в собі нові позитивні риси? 
Як справлятися зі стресом?

Що Ви отримуєте?

Тривалість: 5 тижніВ
10 зустрічей
Доступ до курсу: 8 тижнів
Відео архів - 20 годин відео для роботи офлайн і повтору
Ваш особистий електронний щоденник Прогресу
Напишіть тут свій чудовий ярлик.

Ви можете приєднатися до Курсу в будь-який час!

Ви зможете переглянути лекції в записі в будь-який зручний для Вас час.

Приєднуйтесь до курсу за найвигіднішими умовами

Сплачуйте за весь Курс

Запис до всього курсу відкривається одразу після оплати.

Кількість занять у курсі: 10

Доступ до матеріалів: 8 тижнів

Відгуки наших учнів

Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.

Залишились питання? Переходьте у наш telegram-канал для консультації

Спробуйте і ВІДЧУЙТЕ результат після першого тижня занять!

Вас також може зацікавити:

Найактуальніші питання та відповіді 

Як працює поєднання прадавніх східних оздоровчих практик із досягненнями сучасної медицини?

Кожен напрям дає свої неповторні надбання, в поєднанні і синтезі яких криються унікальні можливості саморозвитку. Східні традиції спрямовані на розвиток духовних якостей особистості, задіюючи при цьому всі складові організму людини, західна медицина допомагає зануритись у найтонші дослідження людського тіла, озброюючи нас сучасними формами і методами підтримки здоров’я.

З чого складаються практики Цигун і Тайцзи-цюань і чому так важливо їх поєднання?  

Цигун є більш загальним терміном, що охоплює різні стилі та напрямки. Він включає в себе вправи для розвитку фізичної сили, гнучкості та координації, а також роботи з диханням та енергетичними практиками.
Мета цигун полягає у зміцненні фізичного та енергетичного стану організму, гармонізації енергії та покращенні здоров'я.
Тайцзицюань відомий своїми повільними та плавними рухами, які виконуються з особливим акцентом на центральну вісь тіла та правильну позицію.

Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).

З якими частинами тіла ми будемо працювати і який ефект це дасть?

Під час виконання практичних вправ робота відбуватиметься з усіма системами організму і частинами тіла. Східні практики не ділять людину на фізичні фрагменти, натомість, дотримуються принципу цілісності та єдності.
У цигун використовуються такі принципи, як "збереження енергії" (не напружуючись зайво), "плавність" (уникаючи різких рухів) і "цілісність" (рухи, які поширюються через усе тіло).

Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).

Чому під час виконання східних практик важливо поєднувати фізичні вправи з медитацією? 

Поєднання фізичного і медитативного аспектів практики дозволяє проводити оздоровчу та корекційну роботу на всіх рівнях буття. Окрім фізичного, йдеться про емоційну, інтелектуальну та духовну складові. Медитація дозволяє вивести отримані знання на вищі рівні усвідомлення, що в результаті призводить до гармонізації комплексного досвіду особистості.