Introduction to Computer Science and Programming
  •  18.03.2024
  • 20 тижнів

Курс «Східні практики: цигун, тайцзи, медитації» Місяць 7-10

Проходження курсу "Східні практики: Цигун, Тайцзи, Медитації" призведе до комплексного покращення вашого фізичного та психічного стану. Ви опануєте навички цигун та тайцзи, що поліпшать вашу фізичну гнучкість, координацію та енергетичний потік у тілі. Медитації допоможуть вам впоратися зі стресом, покращать концентрацію та допоможуть віднайти внутрішню гармонію.

Завершальний етап курсу, присвячений статичним та динамічним медитаціям, дозволить вам відкрити нові рівні внутрішнього спокою та самосвідомості. Результат — це не лише покращення фізичного здоров'я, але й здатність до більш ефективного вирішення емоційних викликів та усіх сфер вашого життя. Долучайтесь до нас, щоб розкрити свій потенціал та насолоджуватися повнотою життя!
Write your awesome label here.

Програма курсу

МІСЯЦЬ 7.

Розглядає використання коротких паличок для того, щоби зробити перші кроки в опануванні практики цигун “залізне тіло”. Ці палички дозволяють виконувати масажні рухи, натискати на м'які тканини та м'язові групи на руках, ногах, брюшному пресі та спині.
Основна ідея полягає в підвищенні тонусу м'язів і внутрішніх тканин через м'язову систему. Комплекс вправ з паличками поєднується з динамічними та статичними елементами цигун, що призводить до глибшого ефекту. Особлива увага приділяється роботі з підошвами, що активує акупунктурні зони і призводить до підвищення тонусу м'язів та поліпшення загального стану організму.

Завдяки простоті та компактності паличок, цей підхід можна легко впроваджувати у повсякденне життя, виконуючи вправи будь-де та за будь-яких умов. Активація зон на підошвах не лише піднімає тонус, але також змінює якість життя, збільшуючи його тривалість.

Цього місяця учасники курсу починають вдосконалювати свої вміння вправ з паличками, спостерігаючи за ефективністю та дієвістю цих практик. Це відмінний спосіб поєднати зручність, ефективність та доступність у вивченні східних практик.

МІСЯЦЬ 8.

Присвячений практиці оздоровлення кісткового мозку. Здоров'я людини значно визначається станом її кісткової системи, яка з часом може втрачати міць, силу та пружність через виснажливі режими праці та загальний стрес.
Цього місяця учасники курсу вивчатимуть практику, яка спрямована на заповнення кісток енергією. Це має на меті формування нової якості кісткової структури, особливо трубчастих кісток, які мають пористу структуру. Під впливом енергії ці пори зменшуються, що робить кістки більш щільними та менш крихкими.

Активне заповнення кісток енергією сприяє утворенню більш стійкої та здорової кісткової системи. Ця практика виступає як потужний елемент, який впливає на загальне здоров'я, підвищуючи стійкість, впевненість та рівновагу. Вивчення цього напрямку впливає на оздоровчі практики, пов'язані з іншими системами організму.

Майстерність у використанні цієї практики допомагає не лише запобігти захворюванням, пов'язаним із віком, але й продовжити стан збереження молодості, що особливо актуально у зрілому віці. Регулярне використання цієї практики дарує внутрішню гармонію та позитивно впливає на фізичний стан та емоційний добробут.

МІСЯЦЬ 9.

Присвячений поглибленій медитації. Протягом цього місяця учасники будуть вдосконалювати свої навички медитативних поглиблень і осягнень глибоких станів свідомості.
Практика поглибленої медитації дозволяє учасникам увійти в стани такої глибини, що фізичне тіло ніби перестає підкорятися свідомості та волі. Під час цих медитативних станів учасники більш глибоко розуміють і усвідомлюють свої потреби та внутрішні стани.

У цьому місяці навчання фокусується на механізмах входження в глибокий стан медитації та вивченні себе з різних перспектив. Розвиток першої та другої уваги допомагає у розширенні критичного мислення, аналізу та адаптації до навколишнього середовища.

Критичне мислення - важлива властивість людини, яка є цінним інструментом для аналізу власних дій, поведінки та стратегій. Ця практика сприяє об'єктивному огляду власного життя, дозволяючи виявити помилки та зробити осмислені корекції.

Практика глибокого занурення та опанування цієї техніки виявляється корисною для розвитку творчого потенціалу особистості та пошуку сенсу в житті. Це особливо актуально в умовах сучасного турбулентного суспільства. Відпрацювання цих навичок дозволяє краще зрозуміти мету та сенс своїх дій, зокрема в умовах труднощів та невизначеності.

МІСЯЦЬ 10.

Завершальний етап навчання, де ми підводимо підсумки роботи минулого року. Цього місяця підсумовуються всі навчальні досягнення та використані техніки.
Акцент припадає на статичні та динамічні медитації. Це будуть медитації з глибоким поглибленням в емоційний стан, спрямовані на опанування та осмислення всесвітніх загальних філософських категорій: істина, любов, сенс буття, життя.

Всі попередні етапи були схожими до будівництва будинку, де кожен місяць — це побудова нового сегменту. Десятий місяць — це вже використання та експлуатація готового будинку і проживання в ньому як в готовому, що з одного боку дає захист і спокій, а з другого — можливість і ресурс до нового розвитку.

Цей період також дозволить учасникам оцінити свої досягнення, зрозуміти своє місце у світі та власний сенс життя та користь від власних дій і активностей як для свого життя, так і для близького оточення.

Цього місяця ми не оминемо питання турбулентної ситуації в нашій країні. Учасники відчують, що вони стали набагато витриваліші, мають більше терпіння, розуміння та усвідомлення важливості всього, що відбувається в їхньому житті, знають, як опрацювати нові виклики та складнощі і як допомогти близькому оточенню в їхньому переживанні втрати, горюванні, переосмисленні та пошуку нового.
ЗМІЦНІТЬ СВОЄ МЕНТАЛЬНЕ ТА ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я
Курс надає можливість дізнатися багато важливого, корисного та цікавого про свій організм, психічні можливості та допоможе опанувати інструменти для самоконтролю, стійкого імунітету до зовнішніх викликів і складних життєвих подій.
ЗМІНІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ


Ви також формуєте нові глибинні навички, які допомогають чітко сформулювати мету, обираєте та втілюєте найбільш вдалу стратегію досягнення, відкидаєте зайве та непотрібне, усвідомлюючи сенс кожного життєвого кроку.

НАПОВНІТЬ СЕБЕ НОВОЮ ЕНЕРГІЄЮ


Енергетичні й духовні східні практики у сучасній подачі. Мудрість давнього сходу у вас вдома - комфортно для вашого часу. Наповніть себе новим ресурсом!

За допомогою Курсу Східних практик ви дізнаєтесь

Як зберегти свою емоційну стійкість, а також налаштувати конструктивні контакти з тими, хто поруч?
Як покращити своє фізичне самопочуття?
Як позбутися панічних атак та тривожності?
Як відкрити в собі нові позитивні риси? 
Як бути психічно витривалим?
Як за допомогою вправ долати стрес та його наслідки?

ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ВІДПОВІДІ НА ТАКІ ПИТАННЯ:

Як не зруйнувати свої емоції в оточенні, а знайти конструктивні контакти з тими, хто поруч?
Як позбутися панічних атак та тривожності?
Як бути психічним витривалим?
Як покращити фізичне самопочуття?
Як відкрити в собі нові позитивні риси? 
Як справлятися зі стресом?

Що Ви отримуєте?

Тривалість: 20 тижніВ
40 зустрічей
ДОСТУП ДО КУРСУ: 20 тижнів
Відео архів - 80 годин відео для роботи офлайн і повтору
Ваш особистий електронний щоденник Прогресу
Напишіть тут свій чудовий ярлик.

Ви можете приєднатися до Курсу в будь-який час!

Ви зможете переглянути лекції в записі в будь-який зручний для Вас час.

Приєднуйтесь до курсу за найвигіднішими умовами

Сплачуйте за весь Курс

Доступ до всього курсу відкривається одразу після оплати.

Кількість занять у курсі: 40

Доступ до матеріалів: 20 тижнів

Відгуки наших учнів

Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.

Залишились питання? Переходьте у наш telegram-канал для консультації

Спробуйте і ВІДЧУЙТЕ результат після першого тижня занять!

Вас також може зацікавити:

Найактуальніші питання та відповіді 

Як працює поєднання прадавніх східних оздоровчих практик із досягненнями сучасної медицини?

Кожен напрям дає свої неповторні надбання, в поєднанні і синтезі яких криються унікальні можливості саморозвитку. Східні традиції спрямовані на розвиток духовних якостей особистості, задіюючи при цьому всі складові організму людини, західна медицина допомагає зануритись у найтонші дослідження людського тіла, озброюючи нас сучасними формами і методами підтримки здоров’я.

З чого складаються практики Цигун і Тайцзи-цюань і чому так важливо їх поєднання?  

Цигун є більш загальним терміном, що охоплює різні стилі та напрямки. Він включає в себе вправи для розвитку фізичної сили, гнучкості та координації, а також роботи з диханням та енергетичними практиками.
Мета цигун полягає у зміцненні фізичного та енергетичного стану організму, гармонізації енергії та покращенні здоров'я.
Тайцзицюань відомий своїми повільними та плавними рухами, які виконуються з особливим акцентом на центральну вісь тіла та правильну позицію.

Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).

З якими частинами тіла ми будемо працювати і який ефект це дасть?

Під час виконання практичних вправ робота відбуватиметься з усіма системами організму і частинами тіла. Східні практики не ділять людину на фізичні фрагменти, натомість, дотримуються принципу цілісності та єдності.
У цигун використовуються такі принципи, як "збереження енергії" (не напружуючись зайво), "плавність" (уникаючи різких рухів) і "цілісність" (рухи, які поширюються через усе тіло).

Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).

Чому під час виконання східних практик важливо поєднувати фізичні вправи з медитацією? 

Поєднання фізичного і медитативного аспектів практики дозволяє проводити оздоровчу та корекційну роботу на всіх рівнях буття. Окрім фізичного, йдеться про емоційну, інтелектуальну та духовну складові. Медитація дозволяє вивести отримані знання на вищі рівні усвідомлення, що в результаті призводить до гармонізації комплексного досвіду особистості.