• У запису

Курс «Східні практики: цигун, тайцзи, медитації» Місяць 3: Основи рухових елементів 

Робота над стопами і ходою. Вправа "Великий птах"

  • Основи переміщення. Правила стопи. Правила ходи
  • Вправи на зміцнення кульшових, гомілкових та колінних суглобів
  • Переміщення у психічному стані «Великий птах» Основи вправи та деталі виконання
  • Перший досвід парного та групового виконання динамічних вправ «Великий птах»
Write your awesome label here.

Детальніше про програму

Третій місяць курсу “Східні практики” учасники розпочнуть з того, що навчаться правильного переміщення тіла та стопи з місця на місце, а також сформують нову навичку пересування в образі «Великий птах», щоби поєднати фізичне тіло з емоційним, ментальним та духовним. На наших стопах знаходяться акупунктурні точки, які поєднані з усіма внутрішніми органами нашого організму.

Таким чином, якщо енергія, яка рухається по стопі та через стопу до землі, і навпаки, з землі через стопу до наших органів, рухається гармонійно, без зупинок і з правильною динамікою, це сприятиме нашому здоровому переміщенню у просторі. Під час виконання східних практик та тайцзи ця гармонія відіграє надзвичайно важливу роль, оскільки завдяки цьому поєднанню ми можемо коректувати свої стани, правильно рухаючись і пересуваючись відповідно до принципів і законів цигун.

Ці практики допоможуть досягти більш високого рівня свідомості не лише під час виконання цих вправ у спортивному залі, але й у повсякденному житті: вдома, на роботі, у взаємодії з родичами, близькими, у сімейних відносинах та інших аспектах життя.
ЗМІЦНІТЬ СВОЄ МЕНТАЛЬНЕ ТА ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я
Курс надає можливість дізнатися багато важливого, корисного та цікавого про свій організм, психічні можливості та допоможе опанувати інструменти для самоконтролю, стійкого імунітету до зовнішніх викликів і складних життєвих подій.
ЗМІНІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ


Ви також формуєте нові глибинні навички, які допомогають чітко сформулювати мету, обираєте та втілюєте найбільш вдалу стратегію досягнення, відкидаєте зайве та непотрібне, усвідомлюючи сенс кожного життєвого кроку.

НАПОВНІТЬ СЕБЕ НОВОЮ ЕНЕРГІЄЮ


Енергетичні й духовні східні практики у сучасній подачі. Мудрість давнього сходу у вас вдома - комфортно для вашого часу. Наповніть себе новим ресурсом!

За допомогою Курсу Східних практик ви дізнаєтесь

Як зберегти свою емоційну стійкість, а також налаштувати конструктивні контакти з тими, хто поруч?
Як покращити своє фізичне самопочуття?
Як позбутися панічних атак та тривожності?
Як відкрити в собі нові позитивні риси? 
Як бути психічно витривалим?
Як за допомогою вправ долати стрес та його наслідки?

Що Ви отримуєте?

Тривалість: 4 тижні
8 зустрічей
Доступ до КурСУ: 8 ТИЖНІВ
ВІДЕО АРХІВ 16 ГОДИН
ВАШ ОСОБИСТИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК ПРОГРЕСУ

Після оплати Ви можете відразу почати займатись

Напишіть тут свій чудовий ярлик.

Ви можете приєднатися до Курсу в будь-який час!

Ви зможете переглянути лекції в записі в будь-який зручний для Вас час.
Приєднуйтесь до курсу за найвигіднішими умовами

Сплачуйте за весь Курс

Отримуйте доступ одразу до всіх занять після оплати!Кількість занять у курсі: 8

Доступ до матеріалів: 8 тижнів

Щоб познайомитися з курсом та спробувати практики зареєструйся МАЙСТЕР-КЛАС

Відгуки наших учнів

Write your awesome label here.
Write your awesome label here.

Залишились питання? Переходьте у наш telegram-канал для консультації

Спробуйте і ВІДЧУЙТЕ результат після першого тижня занять!

Вас також може зацікавити:

Найактуальніші питання та відповіді 

Як працює поєднання прадавніх східних оздоровчих практик із досягненнями сучасної медицини?

Кожен напрям дає свої неповторні надбання, в поєднанні і синтезі яких криються унікальні можливості саморозвитку. Східні традиції спрямовані на розвиток духовних якостей особистості, задіюючи при цьому всі складові організму людини, західна медицина допомагає зануритись у найтонші дослідження людського тіла, озброюючи нас сучасними формами і методами підтримки здоров’я.

З чого складаються практики Цигун і Тайцзи-цюань і чому так важливо їх поєднання?  

Цигун є більш загальним терміном, що охоплює різні стилі та напрямки. Він включає в себе вправи для розвитку фізичної сили, гнучкості та координації, а також роботи з диханням та енергетичними практиками.
Мета цигун полягає у зміцненні фізичного та енергетичного стану організму, гармонізації енергії та покращенні здоров'я.
Тайцзицюань відомий своїми повільними та плавними рухами, які виконуються з особливим акцентом на центральну вісь тіла та правильну позицію.

Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).

З якими частинами тіла ми будемо працювати і який ефект це дасть?

Під час виконання практичних вправ робота відбуватиметься з усіма системами організму і частинами тіла. Східні практики не ділять людину на фізичні фрагменти, натомість, дотримуються принципу цілісності та єдності.
У цигун використовуються такі принципи, як "збереження енергії" (не напружуючись зайво), "плавність" (уникаючи різких рухів) і "цілісність" (рухи, які поширюються через усе тіло).

Основні принципи Тайцзицюань включають "розслабленість у русі" (щоб уникати напруження м'язів), "врівноваженість" (збереження рівноваги під час рухів) та "увага до дихання" (глибоке та розслаблене дихання).

Чому під час виконання східних практик важливо поєднувати фізичні вправи з медитацією? 

Поєднання фізичного і медитативного аспектів практики дозволяє проводити оздоровчу та корекційну роботу на всіх рівнях буття. Окрім фізичного, йдеться про емоційну, інтелектуальну та духовну складові. Медитація дозволяє вивести отримані знання на вищі рівні усвідомлення, що в результаті призводить до гармонізації комплексного досвіду особистості.