ВЕБІНАР: Як уникнути професійного вигоряння? Практичні поради

            У сучасному світі де психологічна допомога стає все більш популярною та необхідною серед населення, професійне вигорання серед психологів і психотерапевтів стає реальною загрозою їхньому фізичному та психічному здоров'ю. Робота з клієнтами, які переживають складні життєві ситуації та травми, може бути виснажливою та викликати стрес.

Вебінар для психологів "Як уникнути професійного вигоряння?"
допоможе розібратися у стратегіях самозахисту та психологічної стійкості та зрозуміти які бувають стадії професійного вигорання. Учасники отримають практичні поради та дізнаються про методи подолання стресу, роботи з власними емоціями та підтримки власного психічного здоров'я та як запобігати емоційному вигоранню на роботі.


        Знання, отримані на цьому вебінарі, допоможуть психологам та психотерапевтам краще надавати послуги своїм клієнтам та залишатися врівноваженими та мотивованими у своїй роботі.
Уникаючи професійного вигоряння, Ви зможете і надалі надавати важливу підтримку та допомогу тим, хто її дійсно потребує. А якщо Ви вже перебуваєте у цьому стані, то побачите, як екологічно та швидко відновити свій ресурс.

Професійне вигорання - це не міф, реальне явище, яке впливає на психічне та фізичне здоров'я людини. 
Together

ЦЕЙ ВЕБІНАР БУДЕ АКТУАЛЬНИЙ ДЛЯ:

Психологів
Психотерапевтів
Коучів
Менторів
Реабілітологів
Лікарів

ЯКЩО ВИ ВІДЧУВАЄТЕ

втрату енергійності

відчуття виснаженості 

депресивність

спалахи агресії та роздратування

часто схильність до меланхолії 

ЗНИЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

БАЖАННЯ ДИСТАНЦІЮВАТИСЯ ВІД ВИКОНАННЯ СВОЇХ ПРОФЕСІЙНИХ ОБОВ'ЯЗКІВ  

що ваша робота не приносить користі (відчуття власної марності)

байдужість до своєї професійної діяльностіЦі та інші симптоми емоційного та професійного вигорання, то поспішайте долучитися до ВЕБІНАРУ, щоб дізнатися,
як вийти з цього стану, запобігти синдрому професійного вигорання у майбутньому та дізнатися про методи подолання стресу!

План вебінару:

Визначення: «вигоряння» та «професійне вигоряння»: спільне та відмінне.
Стадії професійного вигорання.
Професійне вигоряння як ризик ізоляції та порушення контакту з оточуванням і собою.
Етапи вигоряння: ознаки професійного вигорання та їх характеристики.
Як уникнути вигоряння у широкому сенсі? Правила особистої безпеки.
Вплив вигоряння на особистість: втрата ресурсу - втрата сенсу - зневіра й безвихідь.
Write your awesome label here.
Практична складова вебінару для психологів полягає у можливості оволодіння простими інструментами убезпечення себе та свого психоемоційного стану від втоми, виснаження, особистісного та професійного вигоряння та вправами на подолання професійного вигорання. Професійне вигорання психолога може призвести до різних негативних наслідків як для самого психолога, так і для його клієнтів та робочого оточення, тому дуже важливо першочергово розпізнати ознаки емоційного вигорання для попередження подальшого загострення ситуації та вжиття необхідних заходів для підтримки та відновлення психічного здоров'я.

СПЛАЧУЙТЕ ЗА УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ

  • 60 хвилин корисної практичної інформації від автор
  • можливість перегляду вебінару у запису
  • доступ: 3 місяці

Що вас чекає на вебінарі?

60 хвилин корисної та практичної інформації

3 місяці доступ до запису

Доступ з будь-якої точки світу

Перегляд у будь-який зручний час

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВЕБІНАРУ?

РЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ПЛАТФОРМІ SUNSHINE AT HOME 

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА ВЕБІНАР

ОПЛАЧУЙТЕ УЧАСТЬ ОНЛАЙН

АВТОРИЗУЙТЕСЬ У СВІЙ ПРОФІЛЬ ТА БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ЧЕРЕЗ КУРС-ПЛЕЄР ПЛАТФОРМИ

ЗАЛИШАЙТЕ ВІДГУК ПРО ВЕБІНАР У КУРС-ПЛЕЄРІ АБО МЕНЕДЖЕРАМ ПЛАТФОРМИ

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ НАШИХ КУРСІВ

Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ТЕЛЕГРАМ-ЧАТУ ПЛАТФОРМИ SUNSHINE AT HOME ТА СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ НАШОГО КОМ'ЮНІТІ, А ТАКОЖ МАЙТЕ ЗМОГУ ПЕРШИМ ДІЗНАВАТИСЯ ПРО НОВІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ТА КУРСИ

Нам важливо мати зворотний зв'язок від вас!

Допоможіть покращити наші курси

Найактуальніші питання та відповіді

ЩО ТАКЕ СИНДРОМ ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ?

Синдром професійного вигорання - це стан емоційного, психічного та фізичного виснаження, спричинений тривалим стресом на роботі. Основні симптоми професійного вигорання: постійна втомленість та виснаженість, втрата інтересу до роботи, деперсоналізацію (відчуття відстані від оточуючих) та зменшення особистої ефективності. Варто не ігнорувати такі ознаки професійного вигорання. 

ЯКІ Є ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПРОФЕСІЙНОГО ВИГОРАННЯ?

Професійне вигорання може мати багато причин, але основні з них включають постійний стрес на робочому місці, недостатність підтримки від колег та керівництва, перевантаження роботою, відчуття безперервного тиску та невпевненість у власних професійних навичках. Варто звернути увагу на ці причини професійного вигорання.

Що таке психологічне вигорання і як його розпізнати?

Психологічне вигорання - це стан емоційного та психічного виснаження, який може виникнути внаслідок довготривалого стресу на роботі. Ознаки включають втомленість, втрату енергії, зниження емпатії та співчуття до інших, а також відчуття безнадії та втрати інтересу до роботи. Психологічне вигорання також може супроводжуватися зниженням самооцінки та втратою впевненості у власних здібностя та є складовою професійного вигоряння.

Як уникнути емоційного вигорання на роботі?

Щоб уникнути емоційного вигорання на роботі, важливо дотримуватися здорового способу життя, включаючи регулярний відпочинок і фізичну активність, забезпечувати собі підтримку від колег та керівництва, використовувати стратегії управління стресом та вчасно звертатися за професійною допомогою, якщо це необхідно.

ЯКІ БУВАЮТЬ ОЗНАКИ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ? 

Ознаки емоційного вигорання включають постійне відчуття втоми, погіршення настрою, втрату емпатії та відчуття безсилля. На психологічному рівні може виявитися зниження самооцінки, концентрації та пам'яті. Фізичні симптоми можуть включати безсоння, головні болі та зниження імунітету. Необхідно бути уважними до таких симптомів емоційного вигорання.