Повернення рідного Дому

  • Автор: Колесніченко
    Максим Валентинович
  • Рівень доступу: всі категорії
Together

Завданням курсу є комплексна робота, спрямована на відновлення у символічному та психічному аспектах учасників цілісного феномена «Рідний Дім». Робота буде спрямована на усунення травматичного досвіду, спричиненого втратою чи відсутністю рідної оселі, та формування комплексного розуміння нового Дому як символу захисту та можливості життя  усієї родини. 
Матеріали курсу розширюють звичне та побутове розуміння цього поняття, збагачуючи учасників новим баченням то розумінням цінності Рідного Дому як одного з наріжних каменів української культури.
ЗМІЦНІТЬ СВОЄ МЕНТАЛЬНЕ ТА ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я
Курс надасть Вам можливість дізнатися багато важливого, корисного та цікавого про організм, психічні можливості та допоможе оволодіти інструментами для самоконтролю, стійкого імунітету до зовнішніх викликів і складних життєвих подій.
ЗМІНІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ

Ви також сформуєте нові глибинні навички, які допоможуть чітко формулювати мету, обирати та втілювати найбільш вдалу стратегію її досягнення, відхиляти зайве та непотрібне, усвідомлюючи сенс кожного життєвого кроку.
НАПОВНІТЬ СЕБЕ НОВОЮ ЕНЕРГІЄЮ

Енергетичні й духовні практики давнього Сходу у сучасній упаковці. Мудрість давнього Сходу у Вас вдома у зручний для Вас час. Наповніть себе новим ресурсом!

Що Ви отримуєте?

Тривалість: 11 місяців
4 години зустрічі раз на місяць
44 навчальних годин в Zoom-зустрічах
Відео архів - 30 годин відео для роботи офлайн і повтору
Групове спілкування із Автором у відео-форматі
Особистість відео-повідомлення Автору з Вашими питаннями
Ваш особистий електронний щоденник Прогресу
Офіційний сертифікат про закінчення Курсу

Навчальна програма курсу

Напишіть тут свій чудовий ярлик.

Ви можете приєднатися до Курсу в будь-який час!

Незалежно від того, коли Ви отримали курс - на його початку чи пізніше - Ви можете приєднатися до групи в онлайні, а пропущені лекції переглянути в записі в будь-який зручний для Вас час.

Платіжні плани

Сплачуйте за весь Курс

Сплачуйте за весь курс відразу, та долучайтеся до проходження курсу онлайн.


€473/€449

Заощаджуйте €24

Щомісячна оплата

Розпочніть Курс тоді, коли вважаєте за потрібне та працюйте у зручний для Вас час і сплачуйте за курс раз на місяць. Онлайн-зустріч із Автором доступна за запитом.
€43/місяцьОплата частинами

Сплачуйте авансовий платіж за матеріал у запису, та наздоганяйте лекції без прив’язки до часу та групи. Приєднайтеся до наступних лекцій онлайн за €43/місяць.
€301 авансом і 4 платежів по €43/місяць
Сума авансового платежу залежить від кількості лекцій у запису на момент сплати

Вас також можуть зацікавити інші наші курси:

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards

Залишились питання? Переходьте у наш telegram-канал для безкоштовної консультації

Найактуальніші питання та відповіді про втрату дому — як пережити 

Як пережити втрату дому під час війни?

На жаль, зараз багато людей зіткнулись з втратою дому. Прийняти втрату дому важко, особливо тоді, коли розумієш, що було докладено багато зусиль задля його здобутку. Але, як би важко не було, намагайтеся жити на повну силу і приділяти більше уваги своїм близьким та рідним людям. Якщо ж Ви розумієте, що ці переживання з'їдають Вас - варто звернутися за допомогою до кваліфікованого психотерапевта на Платформі “Sunshine At Home”.

Настала війна — як відпустити матеріальні речі?

Багатьом людям довелося терміново покинути свої домівки, речі, техніку, тому що в евакуацію усього забрати неможливо. В такому випадку бажано змиритися з втратою усього матеріального. Налаштувати себе на те, що, “незважаючи на необхідність залишити матеріальні речі та цінності, головне залишитися живим самому та близьким. Важливо, також, що зі мною мої діти, а все інше наживемо». Самостійно буває важко дійти до цього емоційного стану, тому пропонуємо Вам звернути увагу на Курс “Повернення рідного Дому”.

Вимушена евакуація — як справитись з тугою за домом? 

Відчувати тугу за домом - це природно, адже дім для людини - це місце комфорту та сили. Щоби зменшити цей сум та якось розрадити себе, можна зосередитись на виконанні корисних справ. Проте, бувають моменти, коли це відчуття стає нестерпним і можна, навіть, довести себе до депресії. Запобігти цьому стану можна за умови, якщо вчасно звернутись за кваліфікованою допомогою до психотерапевта, зокрема долучившись до групової терапії, наприклад, на Курсі “Повернення рідного Дому”.
ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ

Колесніченко Максим Валентинович

Вітаю всіх українців та тих, хто підтримує Україну в її боротьбі за свободу!
Я - практикуючий індивідуальний сімейний та груповий терапевт, Голова правління Інституту фрактальної терапії. Спеціалізуюся на системній сімейній терапії та фрактальній терапії. 
Є автором курсу “Терапія роду”, завдяки унікальній методиці якого допомагаю вирішувати життєві виклики та виходити зі складних ситуацій. 
У своїй роботі вже понад 22 роки. На сьогодні, не враховуючи індивідуальні консультації, учасниками моїх терапевтичних груп є більш як 2350 людей. 

Україна - у нашому серці!🇺🇦

Військовий психолог.
Гештальт терапевт.
Фрактальний терапевт.
Член Міжнародної асоціації сімейної терапії (www.ifta-familytherapy.org).
Член УСП (www.usp.community).
Голова Правління Інституту Фрактальної терапії.
Засновник Української асоціації системної сімейної терапії (www.uasft.com).
Автор Курсу “Терапія роду” (впровадження на базі Інституту Фрактальної терапії з 2009-го року).
Інструктор Чжун Юань Цигун, Тайцзи-цюань.
Past-President Ротарі Клубу «Київ-Печерськ» 2012-2013, 2013-2014, 2015-2016 рр. Почесний член Клубу.
Співзасновник Sunshine At Home.
Patrick Jones - Course author