Терапія роду в умовах війни

 • Автор: Колесніченко
  Максим Валентинович
 • Рівень доступу: всі категорії
Together

Базовий модуль Курсу «Терапія роду в умовах війни» знайомить учасників із темою генетичної та негенетичної спадковостей, що впливають на рівень та якість життя сьогоднішнього покоління. Матеріали Курсу висвітлюють принципи та закономірності життя роду з урахуванням війни як масштабного соціального явища, що вкрай деструктивно впливає на кожного громадянина країни.
ЗМІЦНІТЬ СВОЄ МЕНТАЛЬНЕ ТА ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ'Я
Курс надасть Вам можливість дізнатися багато важливого, корисного та цікавого про організм, психічні можливості та допоможе оволодіти інструментами для самоконтролю, стійкого імунітету до зовнішніх викликів і складних життєвих подій.
ЗМІНІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ

Ви також сформуєте нові глибинні навички, які допоможуть чітко формулювати мету, обирати та втілювати найбільш вдалу стратегію її досягнення, відхиляти зайве та непотрібне, усвідомлюючи сенс кожного життєвого кроку.
НАПОВНІТЬ СЕБЕ НОВОЮ ЕНЕРГІЄЮ
Енергетичні й духовні практики давнього Сходу у сучасній упаковці. Мудрість давнього Сходу у Вас вдома у зручний для Вас час. Наповніть себе новим ресурсом!

Що Ви отримуєте?

Тривалість: 10 місяців
Зустріч раз в місяць - 10 годин
80 навчальних годин в Zoom-зустрічах
Відео архів - 60 годин відео для роботи офлайн і повтору
Групове спілкування із Автором у відео-форматі
Особисті відео-повідомлення Автору з Вашими питаннями
Конспект Курсу
Ваш особистий електронний щоденник Прогресу
Офіційний сертифікат про закінчення Курсу

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА КУРСУ

Напишіть тут свій чудовий ярлик.

Ви можете приєднатися до Курсу в будь-який час!

Незалежно від того, коли Ви придбали курс - на його початку чи пізніше - Ви зможете доєднатися до групи в онлайні, а пропущені лекції переглянути у запису в будь-який зручний для Вас час.

Платіжні плани

Сплачуйте за весь Курс

Сплачуйте за весь курс відразу, та долучайтеся до проходження курсу онлайн. Пропущений матеріал наздоганяйте в запису без прив'язки до часу та групи.
€590/€569

Заощаджуйте €21

Оплата частинами

Сплачуйте авансовий платіж за матеріал у запису, та наздоганяйте лекції без прив'язки до часу та групи. Доєднуйтесь до наступних лекцій онлайн за €59/місяць.
€413 авансом і 3 платежів по €59/місяць
Сума авансового платежу залежить від кількості лекцій у запису на момент сплати

Щомісячна оплата

Розпочніть курс тоді, коли вважаєте за потрібне та працюйте, у зручний для Вас час і сплачуйте за курс раз на місяць. Онлайн-зустріч із Автором доступна за запитом.
€59/місяцьВас також можуть зацікавити інші наші курси:

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards

Залишились питання? Переходьте у наш telegram-канал для безкоштовної консультації

Найактуальніші питання та відповіді про синдром вцілілого або почуття провини

Як пережити «синдром вцілілого»?

Під час війни багатьом жінкам з дітьми довелось покинути свої домівки та виїхати на захід країни, або за кордон. Це не просте рішення, але жінки перш за все думали про те, як врятувати дітей. Коли перші емоції після евакуації вщухли, у багатьох з’явилося почуття провини. Чому:
 • багато жінок залишили своїх чоловіків, більшість з яких зараз служить в лавах ЗСУ і жінкам важко прийняти той факт, що вони знаходяться у безпеці, а чоловіки ні;
 • друзі, знайомі, родичі, які залишились в Україні, переживають обстріли, сидять в підвалах;
 • провина за те, що покинула (на думку жінки) країну в складний час.
Якщо виникає почуття провини вцілілого, необхідно працювати над своїм станом, а подолати його можна завдяки кваліфікованій допомозі психотерапевта, використовуючи платформу “Sunshine At Home”.

Як повернути відчуття безпеки під час війни? 

Зрозуміло, в Україні наразі вкрай важко знайти повністю безпечне місце, а якщо ви за кордоном, то, скоріше за все, вам бракує своїх рідних і подумки ви постійно повертаєтеся до батьківщини. Ми дамо вам кілька дієвих порад, які допоможуть почувати себе більш впевнено, де б ви не були:
 • поверніть собі щоденну рутину – прибирання, прання, готування їжі, заняття з дітьми, по можливості подивіться заспокійливий або комедійний фільм;
 • частіше спілкуйтеся з рідними, контактуйте з сусідами, бо відчуття того, що ви не самотні допомагає почувати себе більш безпечно;
 • частіше пийте воду – в роті не повинно пересихати;
 • підтримуйте емоції – говоріть, співайте, кричіть, можна поплакати;
 • практикуйте дихальні та рухливі вправи;
 • слідкуйте за своїм емоційним станом, практикуйте духовні та рухливі практики. Якщо потребуєте допомоги в цьому - обов'язково зверніться до спеціалістів та прийміть участь в Курсі “Терапія Роду в умовах війни”.

Почалась війна – як жити в нових реаліях?

На жаль, ми зіткнулися з такими реаліями, в яких постійно перебуваємо в небезпеці. Важливо намагатися зберігати спокій та здоровий глузд. Також важливо пам’ятати про власну безпеку та безпеку своїх рідних. Самостійно майже неможливо віднайти емоційний баланс у такій ситуації, тому пропонуємо Вам звернути увагу на Курс “Терапія роду в умовах війни”.
ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ

Колесніченко Максим Валентинович

Вітаю всіх українців та тих, хто підтримує Україну в її боротьбі за свободу!
Я - практикуючий індивідуальний сімейний та груповий терапевт, Голова правління Інституту фрактальної терапії. Спеціалізуюся на системній сімейній терапії та фрактальній терапії. 
Є автором курсу “Терапія роду”, завдяки унікальній методиці якого допомагаю вирішувати життєві виклики та виходити зі складних ситуацій. 
У своїй роботі вже понад 22 роки. На сьогодні, не враховуючи індивідуальні консультації, учасниками моїх терапевтичних груп є більш як 2350 людей. 

Україна - у нашому серці!🇺🇦

Військовий психолог.
Гештальт терапевт.
Фрактальний терапевт.
Член Міжнародної асоціації сімейної терапії (www.ifta-familytherapy.org).
Член УСП (www.usp.community).
Голова Правління Інституту Фрактальної терапії.
Засновник Української асоціації системної сімейної терапії (www.uasft.com).
Автор Курсу “Терапія роду” (впровадження на базі Інституту Фрактальної терапії з 2009-го року).
Інструктор Чжун Юань Цигун, Тайцзи-цюань.
Past-President Ротарі Клубу «Київ-Печерськ» 2012-2013, 2013-2014, 2015-2016 рр. Почесний член Клубу.
Співзасновник Sunshine At Home.
Patrick Jones - Course author